אירוע Academic Shot

Academic Shot

הזמנה: 

 

כילדים שאלנו למה השמש זורחת במזרח ועוד שאלות רבות על העולם ואז התבגרנו. אך אל דאגה, מצויידים בכוס בירה והמון סקרנות נצלול לעולם מרתק של טכנולוגיה ומדע. 
 
חשוב: אין צורך בנסיון קודם בפיסיקה גרעינית – האירוע מיועד לקהל רחב ושמח 
 
אנו גאים להכריז על סדרת אירועים אשר ישלבו את הקצפת המעניינת של המדע והטכנולוגיה עם אלכוהול טוב ואווירה כיפית שיש רק ב"פישקא".
 
במפגש הראשון מחכה לכם הרצאה מרתקת מאת ינון גליקמן (דוקטורנט במכון ויצמן)
 
בטח תמיד תהיתם כיצד השעון המעורר השנוא כ"כ יודע מה השעה? מה הופך שעון למדוייק ולמה צריך אחד כזה? איך GPS נעזר בקשר בין מרחק לזמן? איך קבעו בעבר הרחוק את מיקום האונייה בלב ים ?
 
יינון יענה על השאלות בהרצאתו: "שומרי זמן,ניווטים ויונים לכודים"
אח"כ מצפה לכם פאנל סטארטאפיסטים ,כי כל אחד חלם על סטארטאפ בכל מיני תחומים אך לא כל אחד העיז. החבר'ה שיגיעו ויספרו - העיזו ובגדול!
 
בין המשתתפים:
מיכאל פצ'טניקוב - ייסד את חברת Telmap , כיום יו"ר ויז'נמפ, החברה מפתחת ומשווקת אפליקציות ניווט למכשירים סלולרים ונרכשה לא מזמן אל ידי Intel בכבודה ובעצמה. פצ'טניקוב – מתכנת מחונן אשר החל את הקריירה המקצועית בגיל 9! והקים את החברה בגיל 17.
 
לאוניד פיינברג - מכירים את זה שעמוד אינטרנט נטען ממש אבל ממש לאט – אז לאוניד שסיים תואר במדעי מחשב בגיל 17, פיצח את הבעיה המעצבנת והיה בין מקימי חברת Acelloweb אשר עשתה אקזיט ונרכשה על ידי חברה אמריקאית.
 
הסטארטאפיסיטים יספרו איך הפכו ל"צוקרברגים" ישראלים ויענו על שאלותינו.
פתיחת דלתות ב-20:00 ,ההרצה תחל ב- 20:30.
הכניסה חינם לבעלי ראש פתוח וסקרן 
המפגש מתקיים בעברית
חזרה לרשימה