אירוע Academic Shot - Brain studies// Creative thinking// Beer// Free Entry

Academic Shot - Brain studies// Creative thinking// Beer// Free Entry

הזמנה: 

 

למה בישראל הטמפרטורה נושקת ל-40 מעלות ואילו בשוויץ מזג אוויר נאה?:) על זה לצערנו לא נוכל לענות. אבל בחדר ממוזג ועם בירה קרה – יש עוד המון נושאים מעניינים על הפרק.
=============
האורחים של הערב
=============
- הפעם נארח את דורון מרקו, היזם המפורסם שייצג אותנו ב- 
TED
, שיגלה לנו מהי חשיבה יצירתית של יזם ומה יכול לצמוח מכך. 
 
- האורח הנוסף הוא דודי דויטש ,דוקטורנט מהפקולטה לניורלוגיה של מכון ויצמן שיכיר לנו מקרוב את המחקרים האחרונים על התאים האפורים של מוחינו .
 
==========
עוד פרטים על תוכנית הערב :
=========
הערב יפתח בהרצאה\הדגמה מרתקת בה דודי דויטש ינסה להסביר איך המוח של האדם המודרני יודע להבדיל בין העיקר לתפל כשיש כל כך הרבה מידע מסביבו. המוח שלנו די סקרן וכשברגע אחד הוא חשוף ללייק בפייסבוק,פרסומת בטלויזיה ,שיחה בסלולרי וריח של קפה – הוא חייב להתפקס,לבחור את המידע הרלוונטי ולפעול. דודי יספר על העקרונות שמקשרים בין המוח לסביבה ואיך הוא מפקח על תהליך הבחירה,כמו כן על שיטות חדשות לחקר המוח שסוף סוף חושפות קצת יותר מידע על האיבר שיודעים עליו הכי פחות בגוף האדם.
 
הערב יימשך בשיחה ופאנל שאלות עם היזם והאגדה – דורון מרקו. על שמו של דורון מרקו רשומים יותר מ-100 פטנטים. כיום מייסד ועומד בראש חברת WHITE innovation . חברה ש"מייצרת רעיונות" ומלווה את השלבים הראשונים של מימושם בתחומי מדע וטכנולוגיה רבים. לפני WHITE דורון הקים סוללה של חברות בתחומי תוכנה,מכשור רפואי וביוטק ,ניחן בחשיבה "מחוץ לקופסא" וכאמור היה אורח ב-TED.
 
ההתכנסות והבירות בשעה 20:00 והאורח הראשון יתחיל את 
הרצאתו ב-20:30 בדיוק- אנא הגיעו בזמן כי חבל לפספס.
 
בואו בהמוניכם,חמושים בשאלות וסקרנים לחדש
 
והכניסה – חינם!
חזרה לרשימה