אירוע Electric Spirit Concert

Electric Spirit Concert

הזמנה: 

 

פישקא מזמינה אותכם להופעה של אסטאס טוני (גיטרה), מיכאל שולמן (כינור), וזולה דובניקוב (תנועה)- שלושה אמנים גדולים על במה אחת, ערב שאתם לא הולכים לשכוח בקרוב!
 
כניסה 80 ש"ח
 
פרטים נוספים למטה
 
אסטאס טוני - גיטריסט רב אומן, צועני רוסי, שמפליא בנגינתו ברחבי כל העולם. ההופעה שלו הינה מסע, סיפור דרך של מוזיקה וצלילים חובקי עולם פנימי וחיצוני. איתו אתם מוזמנים להתעופף למחוזות לא מוכרים של הקשבה, תנועה פנימית והתמסרות טוטאלית.
עוד על אסטאס טוני: http://estastonne.com/
 
זולה דובניקוב - רקדנית פיוז'ן וצועניה קוסמית, מורה ואמנית בינלאומית, שדרכי האהבה שלה לריקוד הובילו אותה ללמוד אצל מאסטרים שונים ברחבי העולם.
עוד על זולה דובניקוב: http://zoladubnikova.com/
 
מיכאל שולמן – כנר, זמר ורקדן שמשלב סיגנון נגינה ייחודי ותנועה על הבמה.
עוד על מיכאל שולמן: http://blackviolin.com/
 
מאת אסטאס טוני:
מוסיקה משחקת חשיבות רבה באבולוציה וההתעוררות האישית שלי. במשך שנים רבות אנשים היו באים אלי ומשתפים במה שהם חוו במהלך הקונצרטים ושחרור האנרגיה שהם הרגישו בסוף...
די הרבה זמן זה היה משחק לא מודע ... פשוט אהבתי לעשות את זה ... לנגן בגיטרה ולשתף בצלילים ובמוסיקה. לאחרונה זה כבר הופך להרפתקה אחרת לגמרי... בה נוצר בכל פעם שדה אנרגיה עוצמתי שמאפשר לאנשים לעוף ולהשתחרר מכבלים, ולהתחבר למקורות השקט והעוצמה הפנימיים שלהם.
אכן הצלילים, השירים, התנועה הפנימית עושה משהו ברמה התאית. בכל פעם שאני מנגן אני "מרגיש את החיים שלי", ותחושה זו היא חוויה של תעופה.
נגינה של 3 שעות במצב מדיטטיבי, תוך התמקדות בנשימה יוצרת מרחב מאוד מעניין... מקום בו המילים מאבדות את האיכות שלהן... זה פשוט קיים... פשוט להיות... כאן ועכשיו...
חזרה לרשימה