אירוע Alec Kopyt (Amsterdam Klezmer Band) & Doolee

Alec Kopyt (Amsterdam Klezmer Band) & Doolee

הזמנה: 

 

 
 
לפני כמה שנים נפגשו על במות תל אביב וירושלים אמנים שבבסיס יצירתם מוזיקת פולקלור ממדינות שונות. ההופעות המשותפות של המוזיקאים מרחבי העולם שמו דגש על יצירת שפה מוזיקלית חדשה וחקרו את השפעתו של הפולקלור על התרבות העכשיווית.
 
״לימונצ׳יקי II״ ממשיך את סדרת המפגשים הבין תרבותיים.
במסגרת הפרויקט יציגו את התוכנית האומנותית המשותפת אליק קופיט ו-Doolee וישיקו דיסק חדש בשתי הופעת:
 
 
ההופעה בתל אביב - 30/01,
20.30, לבונטין 7
 
ההופעה בירושלים - 04/02,
20.30, הצוללת הצהובה (רח׳ הרכבים 13) 
*ביחד עם אוי דיוויז׳ן ופסוי קורולנקו (הופעה שנייה באותו הערב)
 
הזמנת כרטיסים:
 
------------------------------------------------
 
פרויקט חדש משותף של Doolee – להקה ישראלית שמשלבת סקא, מוסיקה צוענית ופאנק, ואליק קופיט - זמר וכותב שירים יהודי מאמסטרדם.
 
מופע סקא-כליזמר-פאנק פרוע ושמח במיוחד המשלב מוסיקה צוענית, כליזמר, סקא, פאנק ומוזיקת עולם עם שירי יידיש מסורתיים ומקוריים, שירים באנגלית וברוסית.
 
ב-2011 נפגשו לראשונה אליק קופיט ו-Doolee בסיבוב הופעות משותף בארץ, שהצלחתו הביאה אותם לאולפן ו הם הקליטו דיסק חדש היוצא לאור ובימים אלו. ההרכב משיק אותו בסיבוב הופעות בארץ.
 
Alec Kopyt (אמסטרדם) - מומחה לזמר היהודי המסורתי של מזרח אירופה ויצירותיו הינן חידוש רגשי לניגונים הפולקלוריים העירוניים הקלאסיים. אליק משתתף בהרכב המפורסם Amsterdam Klezmer Band וחובר לאומנים מהגרים מפורסמים רבים, כגון יוג'ין הוץ מ-גוגול בורדלו, שאיתו אליק הופיע מספר פעמים.
 
Doolee band להקה ירושלמית המשלבת את הגרוב המרקיד של סקא והמרד העצבני של פאנק המתובלים בחצוצרות וסקסופונים ברוח צוענית אמיתית.
אנטון קוצ'ר, הזמר ומחבר השירים ייסד את הלהקה לפני שמונה שנים. שיריו, הם מיקס שרמנטי של שירים רוסיים ומוסיקה צוענית. 
חזרה לרשימה