אירוע הבית של פישקא מפסיק את פעילותו

הבית של פישקא מפסיק את פעילותו

הזמנה: 

 

 
חברים יקרים, 
 
ביוני 2013 אנחנו נסגור את "הבית של פישקא". הסיבה העיקרית- חוסר אפשרות לקבל רישוי עסקים במתחם זה. החלטנו להפרד מרח' אילת בסדרה של אירועים מרגשים במיוחד וכמובן שנזמין אתכם לחגוג איתנו. הפרטים בקרוב. 
 
אנו גאים מאד בהישגי עמותת פישקא בששת שנות קיומה. פישקא היא הארגון הראשון בישראל, בו צעירים דוברי רוסית עוסקים באומנות עם קשישים ניצולי שואה וותיקי מלחמת עולם השניה. פישקא השיקה את מסורת החתונות האלטרנטיביות ברחבי תל אביב, ערכה את המימונה הרוסית הראשונה וקיימה טקס יום השואה המוקדש לזכר שלושת מיליון היהודים אשר נרצחו בשטח ברה"מ.
 
"הבית של פישקא" פעל כבמה רב תחומית לקהל ציירים, משוררים ומוסיקאים מישראל ומחו"ל. אומנים אלו יוצרים בשפות שונות ומכילים זהויות ותרבויות רבות. הם כולם מצאו בפישקא שותפים ליצירת תרבות מיוחדת, חדשה ומרגשת. 
 
פישקא בונה, מחזקת ומטפחת קשרים בין קהילת דוברי רוסית לחברה הישראלית כולה. אנו עושים זאת על ידי כלים ייחודים המשלבים תרבות עם התנדבות ויזמות חברתית. פישקא מארחת משלחות מכל העולם ומעוררת עניין בתקשורת ואקדמיה. 
 
אנחנו מתחייבים להמשיך את העשייה החשובה שלנו גם אחרי שנסגור את בית פישקא. החל מחודש יוני הצוות שלנו יחל בתהליך חשיבה מחודש על החזון, המטרות ותוכנית העבודה של הארגון. בתקופה זו, הפרויקטים לא יפסקו מפעילותם, אלא יתארחו אצל ארגונים-חברים במקומות שונים ומפתיעים בעיר. 
 
אנחנו מודים מקרב לב לכל מי שעזר לבנות את בית-פישקא ולכל החברים והאורחים שלנו. האהבה והתמיכה שלכם נותנים לנו כוחות להמשיך לייצור, לחדש ולהאמין בהצלחת הדרך בה בחרנו. 
 
תודה רבה ונתראה בקרוב!
 
צוות פישקא
חזרה לרשימה