2012\02\01 פגישה עם קבוצת מדיה-תגלית בפישקא

Fishka Media Taglit

לפני כמה ימים, פישקא אירחה בביתה ברחוב אילת בתל-אביב קבוצה של צעירים מקסימים מחבר העמים שנמצאים בעיצומו של ביקורם בארץ  במסגרת התוכנית "מדיה-תגלית" של הלל, אשר נתמכת ע"י חברינו, קרן גנסיס.
 
זה היה ערב קריר (במושגים ישראליים לפחות..) וגשום אשר הואר ע"י ביקורם של קבוצת צעירים, עם רקע ונסיון בתחומי עתונאות ורשתות חברתיות ממוסקווה, סנט פטרסבורג וקייב.
 
הבית של פישקא נבחר לארח מדיה-פאנל שבמהלכו בלוגרים, אנשי יחסי ציבור, עתונאים ואנשי מדיה דוברי רוסית המובילים בישראל פגשו את הצעירים מחבר העמים על מנת להציג בפניהם את מפת התקשורת הישראלית על גווניה וייחודה.
 
הפאנל במהרה הפך להיות מפגש ידידותי וחמים, במהלכו אנשי המדיה הישראלים ענו על שאלות של צעירי המדיה הרוסית במגוון נושאים, כגון חופש הדיבור, מבנה התקשורת ככלי מידע ציבורי וגופי תקשרות דוברי רוסית בישראל.
 
אחרי הפאנל, אנשי פישקא הזמינו את חברי הקבוצה לבר של בית פישקא, ובו חיכתה להם מוסיקה אותנטית עם ד ג' מהמובילים על הבמה התל-אביבית, תה או בירה קרה לבחירתם, וחילופי שאלות ותשובות על הוואי הצעירים של העיר ללא הפסקה, פעילויות של פישקא והחיים בארץ.
 
נהנינו מאוד לארח קבוצה של צעירים הכל-כך דומים לנו וכל-כך שונים באותו הזמן, פתוחים, מתעניינים בכל והחשים קרבה ואהבה לארצנו.
 
 
 
.
Fishka Media Taglit meeting
 
Taglit Media Group

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© דינה שקולניק, מנהלת יחסי ציבור, פישקא, תל-אביב