כיצד להצטרף לפישקא?

כל החדשות וההזמנות מופיעות בעמוד הפייסבוק שלנו ובלוח האירועים באתר של פישקא. כמו כן ניתן להצטרף לרשימת  התפוצה האלקטרונית שלנו כאן.
האירועים של פישקא תמיד פתוחים באותה מידה לחברים ותיקים וחדשים. אתם מוזמנים לבחור כל  פרויקט שמעניין אתכם, להירשם אליו ו-ברוכים הבאים! פישקא מפעילה תוכנית בעברית ביחד עם מרכז בינ"ה  אתם מוזמנים לבקר בחגים אותם אנו חוגגים יחדיו, במפגשים של סדנה לכתיבת שירה או תוכנית אומנות הזמן.
 
 
כיצד להפוך לחבר בעמותת פישקא?
משתתף המעורב באופן פעיל בחיי העמותה והקהילה, יכול להפוך להיות חבר בעמותת פישקא.
בעמוד הפייסבוק ובחדשות האתר שלנו, לעיתים תכופות מופיעות המודעות המסבירות כיצד ניתן להצטרף לארגון. אם יש לכם רעיונות, כיצד תוכלו לתרום ולהועיל לפישקא, הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר. 
חברי העמותה לוקחים חלק פעיל בתהליך לקיחת ההחלטות; הם הראשונים שמקבלים מידע וחדשות הקהילה; מגוון הנחות להצגות ומופעים; משתתפים באירועים מיוחדים, כיתות-אומן ומפגשי חברה ייחודיים של Fishka-makers, והעיקר הם מקבלים את האפשרות הבלעדית למימוש עצמי והשפעה על סביבתם.
אז אם נולד לכם רעיון מבריק שניתן  לממשו, כדאי לכם לעיין כאן-
 
כיצד ליצור פרויקט משלכם בפישקא?
אם נולד לכם הרעיון לפרויקט מעניין  ויש לכם רצון לממש אותו- ברוכים הבאים ל –LABORATORIA! אנו ממליצים לא לשבת בחיבוק ידיים אלא לפנות ישר אלינו, לקיים סיעור מוחות ולצאת לדרך!
 
כיצד להתחיל לעבוד בפישקא?
פישקא הוא ארגון המתפתח באופן דינמי ובמידה ומתפנה משרה, אנו מייד מפרסמים אותה בעמוד דרושים שלנו בקבוצת הפייסבוק שלנו.
לאחר הראיון, העדיפות תינתן לאותם המועמדים שכבר לקחו חלק בחיי פישקא, אלה שיודעים לעבוד באופן עצמאי ויוכלו להיות אנשי שיחה ראויים במפגש בלתי רשמי עם בקבוק יין משובח. צרו קשר וספרו במה הייתם רוצים לעסוק אצלנו. במידה ואין משרות פנויות, אנו נחשוב יחדיו מה נוכל להציע לכם.