פישקא הינה עמותה ללא מטרות רווח. הפעילות של פישקא מתקיימת הודות לתמיכתם של קרנות פילנתרופיים, מחלקת רווחה של עירית תל אביב וארגונים חברתיים נוספים.
 
בנוסף, אנו עמלים על פיתוח הכנסה עצמית מתוך הקהילה ויצירת יוזמות חברתיות מביאות הכנסה, אשר בעתיד הקרוב, יאפשרו לנו לעמוד לבד על הרגליים. 
 
על מנת שהחזון של פישקא יתממש, אנו זקוקים לעזרתכם.  
 
כיצד ניתן לעזור?
 
1.   אם הינכם מעוניינים לתרום תרומה כספית לפעילות עמותת פישקא, אנא צרו קשר עם יוליה גלוסקין  resources@fishka.org.il
 
2.  אנו תמיד זקוקים לזוג ידיים המוכנות לעמל, שיוכלו לקחת חלק מהמטלות השותפות בפישקא. אם יש לכם זמן ורצון-  הצטרפו אלינו!
 
3.   הבית של פישקא דורש טיפול ותחזוקה. אם אמרו לכם פעם שיש לכם "ידי זהב", אתם יודעים לתקן מחשבים ו/או מזגנים, לצקת בטון ומוכנים לעזור לנו- אנו נהיה אסירי תודה!
 
4.   אנו צריכים: ספרים לספרייה, כלי מטבח, מכשירים חשמליים, מחשבים, כיסאות, שולחנות, ספות, גופי תאורה ועוד שלל דברים. אם יש לכם משהו מהנ"ל במצב טוב ותרצו להעבירם לרשותנו, אנו נשמח מאוד לקבלם. אנא, כתבו מייל ל info@fishka.org.il  ואנו מיד ניצור אתכם קשר.
 
5.   פישקא מציעה לכלל הארגונים החברתיים מגוון אפשרויות לשיתופי פעולה. אנו נשמח לארח את קבוצותיכם, נכבד אותן בתה ונחלוק איתן מניסיוננו בנושא בניית קהילה, נספר על חיי הצעירים בתל אביב ונשתף איך זה מרגיש להיות עולה דובר רוסית בישראל.
 
באפשרותנו לארגן אירוע תרבותי בעל אופי ייחודי, לספק חלל ללימודים וסמינרים. דרך שיתוף הפעולה עם פישקא, אתם עוזרים לארגון שלנו להתפתח ובמקביל מרחיבים את אופקיו של ארגונכם שלכם. אודות שיתופי הפעולה עם פישקא ניתן לקורא ב"פישקא מארחת". 
 
 
אנו מודים מקרב לב על עזרתם  של -
 
 
Genesis Tel Aviv CityHall UJA
Gimprich Family Foundation New Israel Fund Levi Lassen